Rüyada yanan mumu söndürmek

Metin A.(47) - Kars sordu : "Kesinlikle yazılmış en derin rüya yorumları sitesi burası. Birkaç gece önce sorduğum rüyayı gördüm. rüyada yanan mumu söndürmek yorumlayabilir misiniz? Teşekkürler"

Rüyada yanan mumu söndürmek, huzurlu bir hayatı olacağına, finansal yükü bulunan yabancıdan uzak durulacağına, verimli işler ile meşgul olacağına, görgülü orta yaşlı yabancıya, bol berekete, maddiyata gelecek bolluğa, kendisini sevenlerle muhabbete, şana erişileceğine, getirili girişimler gerçekleştireceğine, verilen sözün yerine getirileceğine, beklentilerin gerçekleşeceğine delalet eder. Ender olarak da değer kaybetmeye, hilekar bir kişiye, mutsuzluktan sıyrılamamaya, hoşnutsuz vaziyete düşmeye, kötü niyetli tanıdık tarafından fenalık görmeye işarettir. Farklı bir açıdan yaklaşan rüya ilminde önde gelenler derler ki: Görülen rüya kaybettikten sonra gözlediği ferahlığa, meşakkatle kazandığı rahatlığa, başarısızlıktan sonra kavuştuğu feraha, kaybettikten sonra umduğu toplu paraya yorulmaktadır.

"Rüyada yanan mumu söndürmek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin tabiri ile ilgili merak edilenler

rüyada yanan mumu söndürmek
  • Uyku, kısa süreli ölüm hali olarak da adlandırılır
  • Rüyada çoğunlukla iç ses bulunur. Daha önce görmediğimiz ülkelerin, daha önce karşılaşmadığımız kimselerin isimlerini bildirir.
  • Yaklaşık bir insan hayatının tahminen 3te 1ini, farklı bir tabirle ortalama 75 senelik bir yaşamın yirmibeş yılını uyuyarak tüketir.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka mezhepler, adetler, toplumsal ananeler vb. bir çok faktör üzerinde birikim sahibi olmalıdır.
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık yüzde 25inin rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Gözleri gören insanların 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş insanların sadece yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bahsi geçen değişikliğin nedenini siyah-beyaz sinemadan renkli elektronik cihazlara geçmemize bağlıyor.
  • Kimi zaman net olarak bazı zaman da kapalı şekilde gelecekle ilgili mesajlar görülür.
  • Rüyalar tabirleri konusunda acele edilmemelidir.

Yasal Uyarı: "Rüyada yanan mumu söndürmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.