Rüyada yangın alev görmek

Ayşe Z.(45) - Bitlis sordu : "rüyada yangın alev görmek açıklar mısınız? "

Rüyada yangın alev görmek, becerikli bir kimseye, getirisi yüksek uğraşlar yapacağına, büyük güce ulaşmaya, getirili atılımlar yapacağına, tatlı dilli orta yaşlı insana, huzurlu olacağına, zorluk çekmeden elde edilen ziynete, salih evlada, imrenilen bir birlikteliğe, yüksek gelire, yüksek mevkiye ulaşacağına delalettir. Nadiren de iş kaynaklı geçim zorluğuna, yoksulluğa, sırların meydana çıkacağına, çözümü zor bir problemle yüzyüze gelineceğine, fesat bir tanıdığa işaret eder. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya ilminde önde gelenler şöyle tabir ederler: Bu cefa çektikten sonra ulaştığı temiz rızka, cefa çekerek kavuştuğu servete, zorlukların sonrasında elde ettiği ticari kazanca, cefa çekerek düşlediği iyiliğe işarettir.

"Rüyada yangın alev görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin analizi ile ilgili bunları biliyor muydunuz

rüyada yangın alev görmek
  • Hayvanlar üzerinde sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Rüyalar insanın iç dünyasının yansıması olduğundan insana şahsına ait düşünce ve hislerini değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Rüya Yorumları yapan şahsın tüm geçmiş yorumlar hakkında fikir sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Rüya yorumları mutlaka iyiye yorulmalıdır.
  • Yapılan araştırmalar insanların yaklaşık 1/4ünün rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüya, büyük ve soyut bir alemdir.

Yasal Uyarı: "Rüyada yangın alev görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.