Rüyada yanında birinin yattığını görmek

Leyla I.(26) - Siirt sordu : "Selamın aleyküm; rüyada yanında birinin yattığını görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada yanında birinin yattığını görmek, paranın bereketli olmasına, maddi sıkıntılardan kurtulmaya, zorluk çekmeden elde edilen mülke, zengin insana, ettiği yeminine sadık kalacağına, güzel işlere, şana kavuşmaya, dingin yaşayacağına, hak edilen güce ulaşmaya, sevecen orta yaşlı kadına, merhametli dosta yorulmaktadır. Ender olarak da düşmanlıktan emin olmaya, kötü bir problemle karşılaşılacağına, hilekar kişiye, merhametsiz bir yabancıya, içinden çıkılması zor bir durumla yüzyüze gelineceğine delalettir. Bazı rüya yorumcuları şöyle dediler: Bu rüya kaybettikten sonra düşlediği berekete, uğraşarak umduğu zenginliğe, zahmetle birlikte umduğu refaha, yardım alarak gözlediği yüksek mertebeye işaret eder.

Rüyanızın anlamları ile alakalı bilinmeyenler

rüyada yanında birinin yattığını görmek
  • Rüya yorumcusunun kati suretle rüyalarda görülenin tabirini bilmesi icap eder.
  • Rüya alemi, geniş ve manevi bir dünyadır.
  • Denek hayvanları ile sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların daha az sayıda ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Ortalama bir insanın yaşamının yaklaşık üçte birini, diğer bir tabirle yaklaşık yetmişbeş senelik bir ömrün 25 senesini uykuda tüketir.
  • Rüya tabiri yapılırken kesinlikle, rüya görenin ruh halini, görülen rüyanın anlamını hesaba katmalı ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Bilimsel araştırmalar rüya görenlerin ortalama 1/4ünün rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada yanında birinin yattığını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.