Rüyada yanmış gazete görmek

Nur Ö.(41) - İstanbul sordu : "Selamlar. rüyada yanmış gazete görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada yanmış gazete görmek, iyi bir kazanca, güzel işler yapacağına, malın bereketli olmasına, güzel kısmete, ticari getirisi yüksek atılımlar yapacağına, ferahlığa, faydalı uğraşlar ile meşgul olacağına, aşk hayatının iyi gittiğine, sağlıklı yaşamaya, yeminin yerine getirileceğine, mala gelecek bolluğa işarettir. Aynı zamanda korkuya başına gelmesine, üzüntü duymaya, maddi zorluğa, fenalığını göstermeyen yöneticiye, fena niyetli bir yabancı tarafından zarar görmeye delalet eder. Farklı düşünen rüya alimleri şöyle dediler: Bu rüya zorluklara göğüs gererek ulaştığı galibiyete, başarısızlıktan sonra ümit ettiği az olan kazancının artacağına, sıkıntı sonrasında hasret duyduğu ganimete, sıkıntıya düşerek hak ettiği itibara yorulur.

"Rüyada yanmış gazete görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın tabirleri ile ilgili en çok merak edilenler

rüyada yanmış gazete görmek
  • Uyku, kısa süreli ölüm hali gibi de adlandırılır
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka dinler, örfler, toplumsal ananeler vs. bir çok faktör konusunda birikim sahibi olmalıdır.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla düş görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü karakterlerin yüzde 70i hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Rüyalarda en sık hissedilen olgulardan biri tasadır. Olumsuz hisler olumlu hislerden güçlüdür.
  • Rüya yorumu yapan kişinin kesinlikle rüyalarda görülenin tabirini bilmesi icap eder.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların az ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüya yorumları mutlaka iyiye yorulmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada yanmış gazete görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.