Rüyada yaşlı teyzeye bakmak

Bayram L.(33) - Ankara sordu : "Gördüğüm nerdeyse bütün yorumlar web sitenizde bulunuyor ama rüyada yaşlı teyzeye bakmak açıklar mısınız? "

Rüyada yaşlı teyzeye bakmak, yetenek sahibi bir kimseye, maddi sıkıntılardan uzak durmaya, getirili girişim gerçekleştireceğine, vefakar evlada, sevince kavuşulacağına, zorluk çekmeden kazanılan kazanca, dostluklarında feraha, bereketli geleceğe, sağlığa, verdiği söze sadık kalınacağına, faydalı uğraşlar yapacağına delalettir. Ayrıca sıkıntıya yaşantıya, maddi zorluğa, ticaret nedeniyle huzursuzluğa, maddi kayba, sağlığın bozulacağına yorulur. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya tabircileri dediler ki: Bu verdiği uğraşların sonunda düşlediği müjdeye, uğraşlarının sonunda düşlediği feraha, zorlanarak beklediği mala, uğraşarak kavuştuğu nimete delalettir.

"Rüyada yaşlı teyzeye bakmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların yorumları ile alakalı bunları biliyor musunuz

rüyada yaşlı teyzeye bakmak
  • Rüya Tabirleri yapan şahsın bütün geçmiş yorumlar hakkında tecrübe sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • REM, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu yarı felç halidir. hareket edemez.
  • Düş denilen şey, uykuda görülen tuhaf hallerdir
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların daha az sayıda ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüyalarda en sık hissedilen duygulardan biri tasadır. Negatif hisler olumlu hislerden baskındır.
  • Yaklaşık bir insan ömrünün yaklaşık 3te 1ini, başka bir tabirle tahmini 75 senelik bir yaşamın yirmibeş senesini uyuyarak tüketir.

Yasal Uyarı: "Rüyada yaşlı teyzeye bakmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.