Rüyada yaşlı teyzeye sarılmak

Leylagül V.(35) - Balıkesir sordu : "Geçen gün size yazdığım rüyayı gördüm. rüyada yaşlı teyzeye sarılmak yorumlar mısınız? "

Rüyada yaşlı teyzeye sarılmak, cömert yöneticiye, işte mertebeye gelineceğine, verdiği sözünü tutacağına, yüksek şansa, kazançlı geleceğe, zahmetsiz kazanılan kazanca, sosyal yaşamda feraha, iyi uğraşlara gireceğine, sağlıklı hayata, dostlarıyla sohbete, vefakar eşe delalettir. Aynı zamanda mutsuz edici bir problemle yüzyüze gelineceğine, kötü huylu bir akraba tarafından zarar görmeye, düşmanından emin olunacağına, üzüntü duymaya, parasal zarara delalet eder. Geniş bir çerçeveden bakan rüya uzmanları şöyle yorumlarlar ki: Bu rüya uzun süren çabaların sonunda hak ettiği itibarlı mertebeye, zorlukları aşarak elde ettiği itibara, zahmetle birlikte ümit ettiği toplu paraya, zorlukların ardından gözlediği müjdeye delalettir.

"Rüyada yaşlı teyzeye sarılmak" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin analizi ile ilgili bunları biliyor musunuz

rüyada yaşlı teyzeye sarılmak
  • Rüya Yorumu yapan kişinin bütün geçmiş yorumlar konusunda fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm hali gibi de değerlendirilir
  • Rüya tabirleri kati suretle iyiye yorulmalıdır.
  • Rüyalar tabiri yapılırken kati suretle, rüyayı görenin ruh halini, rüyanın anlamını değerlendirmeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • REM, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu bir nevi felç halidir. oynatılamaz.
  • Ortalama bir insanın hayatının tahminen 3te 1ini, farklı bir yorumla tahmini 75 senelik bir yaşamın 25 yılını uyuyarak geçirir.
  • Rüyada bir iç ses vardır. Bilmediğimiz yerlerin, yabancı insanların adlarını bildirir.

Yasal Uyarı: "Rüyada yaşlı teyzeye sarılmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.