Rüyada yastık battaniye görmek

Kemal T.(43) - Batman sordu : "rüyada yastık battaniye görmek yorumlayabilir misiniz? Başarılarınızın devamını dilerim"

Rüyada yastık battaniye görmek, sağlıklı bir ömre, yüksek talihe, kazanılan ziynete, düşkünlükten sıyrılmaya, getirisi yüksek işler yapacağına, dostluklarında başarıya, sözlerin tutulacağına, maddi yükü bulunan tanıdığından uzak durmaya, dostlarıyla muhabbete, yüksek ticari kazançlara, hayali kurulan bir birlikteliğe delalet eder. Kimi zaman da zorluğa düşmeye, üzülmeye, hilekar düşmana, sıkıntı verici bir olayla karşılaşılacağına, cahil bir kişiye delalet eder. Geniş bir çerçeveden bakan rüya tabircileri şöyle tabir ederler: Bu rüya hatalarının ardından kavuştuğu itibarlı mertebeye, verdiği uğraşların sonunda elde ettiği servete, uzun süren çabaların sonunda kazandığı ferahlığa, umudunu yitirdikten sonra beklediği berekete delalettir.

"Rüyada yastık battaniye görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın analizleri ile alakalı bunları biliyor musunuz

rüyada yastık battaniye görmek
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sık düş görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü insanların yüzde 70i erkektir. Kadında bu oran eşittir.
  • Rüya Tabirleri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din düşünürleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve hala geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • Rüyada genellikle iç spiker vardır. Bilmediğimiz yerlerin, yabancı kişilerin adlarını bildirir.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
  • Rüya yorumu yapılırken kati suretle, rüyayı görenin ruh halini, görülen şeyin anlamının değerlendirmeli ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu kısmı felç durumudur. Vücut kımıldatılamaz.

Yasal Uyarı: "Rüyada yastık battaniye görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.