Rüyada yatağı görmek

Leyla Z.(32) - Diyarbakır sordu : "rüyada yatağı görmek açıklar mısınız? "

Rüyada yatağı görmek, sevdikleriyle sohbete, hayırlı uğraşlar ile meşgul olacağına, şana sahip olmaya, görgülü orta yaşlı kimseye, vefalı evlada, zenginliğe, temiz nimete, sağlıklı hayata, iyi bir başarıya, mutlu olmaya, zengin memura delalet eder. Aynı zamanda çözümü zor bir sıkıntıyla karşılaşılacağına, ticaret alanında problemlere, saklanansırların açığa dökülmesine, sorumluluktan ötürü rahatsız olmaya, fakirliğe işarettir. Farklı bir çerçeveden bakan rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle dediler: Bu çektiği sıkıntıların meyvesini alarak umduğu refaha, zorluklarla mücadele ederek hasret duyduğu şerefe, cefa çekerek hasret duyduğu rahatlığa, cefa ile birlikte istediği şana delalet eder.

"Rüyada yatağı görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların analizi ile ilgili bunları biliyor musunuz

rüyada yatağı görmek
  • Rüya Yorumları konusunda gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından farklı tanımlamalar getirilmiştir.
  • Belirgin herhangi bir olay içeren rüya, genellikle doğrudan o olayla alakalı değildir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
  • Rüya Yorumu yapan şahsın tüm geçmiş tabirler hakkında fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Rüya tabircisi, mutlaka tabirden rüya sahibinin nasıl etkileneceğini değerlendirmeli, ruhsal problemlere neden olabilecek değerlendirmelerden zorunlu kalmadıkça kaçınmalıdır.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam düşünürleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve günümüzde önemini sürdürmektedir.
  • Rüya Tabiri uyurken kişinin bilinç altındaki mesajları yorumlar.
  • Sonradan gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler görsel rüya göremez; lakin yakın aşamada dokunma ve duyguları tecrübe ederler.

Yasal Uyarı: "Rüyada yatağı görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.