Rüyada yatağı ıslattığını görmek

Yakup B.(20) - İstanbul sordu : "Tabirlerinizi bir süredir sıklıkla takip ediyorum. Bugün anlam veremediğim bir rüya gördüm. rüyada yatağı ıslattığını görmek yorumlar mısınız? Teşekkür ederim"

Rüyada yatağı ıslattığını görmek, isteklerin yerine geleceğine, paraya gelecek fazlalığa, rızkın hayırlı olacağına, önemli kuvvete ermeye, eşiyle refah içinde geçecek ömre, ticari kazancı yüksek yatırımlar içinde bulunacağına, sevince kavuşmaya, sağlıklı bir ömre, duygusal hayatın iyi gittiğine, sorunlardan arınmış kalacağına, dostluklarında tatmine delalet eder. Bir diğer yoruma göre de değer yitirmeye, hoşnutsuz bir vaziyete düşmeye, sıkıntılı hayata, sırların ortaya çıkacağına, maddi zorluğa işarettir. Kimi zaman da rüya yorumcuları şöyle derler: Görülen rüya sıkıntı sonrasında umduğu daha çok kazanca, cefa ile birlikte hak edilen şöhrete , zorlukları aşarak hasret duyduğu paraya, zorluklarla mücadele ederek ulaştığı toplu kazanca işarettir.

"Rüyada yatağı ıslattığını görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın tabirleri konusunda bilmedikleriniz

rüyada yatağı ıslattığını görmek
  • Gözümüzü açtıktan on dakika geçince %90ını unutmuş oluruz.
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din alimleri tarafından ulaştırılmıştır ve hala önemini devam ettirmektedir.
  • Rüyalarda sıklıkla yaşanılan olgulardan biri kaygıdır. Olumsuz hisler olumlu hislerden daha sık görülür.
  • Rüyada genellikle iç ses vardır. Daha önce gitmediğimiz illerin, bilmediğimiz kişilerin isimlerini bildirir.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların daha az sayıda ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüyalar tabiri yapılırken mutlaka, rüyayı görenin ruh halini, görülen rüyanın anlamını göz önünde bulundurmalı ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Zihnimiz duyularımızın o sırada duyduğu olguları rüyalarda birleştirebilir.

Yasal Uyarı: "Rüyada yatağı ıslattığını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.