Rüyada yatakta başka birini görmek

Abdulsemet M.(32) - Adana sordu : "Bir kaç gece önce size yazdığım rüyayı gördüm. rüyada yatakta başka birini görmek açıklar mısınız? "

Rüyada yatakta başka birini görmek, şöhrete kavuşmaya, emniyetli hissetmeye, paranın verimli olmasına, hayırlı işlere, vefakar arkadaşa, aydınlık geleceğe, ticari getirisi yüksek iş yapacağına, ikili ilişkilerde feraha, yüksek talihe, devlette makama geleceğine, ilişkisinin yolunda olduğuna yorulur. Bir diğer yoruma göre de değer yitirmeye, korkulanın olmasına, düşmanlığını göstermeyen yabancıya, kötülükten emin olunacağına, üzüntüden kurtulamamaya işaret eder. Bazı durumlar için de rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle derler: Bu sıkıntılara göğüs gererek kavuştuğu şerefe, zahmet çekerek umduğu hünere, zorlukla hasret duyduğu hayra, çektiği zorlukların meyvesini alarak kavuştuğu haysiyete delalettir.

"Rüyada yatakta başka birini görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların yorumu ile alakalı bilmeniz gerekenler

rüyada yatakta başka birini görmek
  • Belirli bir nesne içeren rüya, ekseriyetle direkt olarak o nesneyle ilgili olmayabilir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Rüya Yorumu uyurken insanın bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Düş denilen olgu, uykuda yaşanan garip durumlardır
  • Uyandıktan on dakika geçince yüzde 90ını unutmuş oluruz.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha kavgacı hisler tecrübe ederler.
  • Çok fazla ruhsal problemleri olan kimseler dışında her birey rüya görür. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla düş görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü insanların yüzde 70i hemcinsleridir. Kadında bu oran yüzde 50dir.

Yasal Uyarı: "Rüyada yatakta başka birini görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.