Rüyada yatakta birini görmek

Süreyya P.(37) - Ordu sordu : "Evvelsi gece size ilettiğim rüyayı gördüm. rüyada yatakta birini görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada yatakta birini görmek, sağlıklı yaşamaya, vefakar arkadaşa, parasal külfeti bulunan yabancıdan uzak durulacağına, aydınlık geleceğe, huzurlu kalacağına, bir kaç hafta içinde alınacak müjdeli haber almaya, sevince erişileceğine, huzura kavuşmaya, ilişkisinin iyi olacağına, kolay elde edilen rızka, yararlı işler ile meşgul olacağına delalettir. Olumsuz yorum olarak çözümü zor bir sorunla yüzyüze gelineceğine, sağlığın tehlike altında olduğuna, mutsuzluktan kurtulamamaya, hilekar yöneticiye, korkuya başına gelmesine delalettir. Bazı durumlarda da ulemalar şöyle tabir ederler ki: Bu rüya zorlukları aşarak umduğu nimete, uğraşarak beklediği hünere, umudunu kestikten sonra beklediği saygınlığa, başarısızlıktan sonra istediği galibiyete işaret eder.

"Rüyada yatakta birini görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün yorumlanması ile ilgili bunları biliyor musunuz

rüyada yatakta birini görmek
  • Belirgin herhangi bir olay barındıran rüya, genellikle direkt olarak o olayla ilgili değildir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
  • Rüya tabirleri konusunda aceleci davranılmamalıdır.
  • REM, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu yarı felç durumudur. hareket edemez.
  • Kör olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bu değişimin nedenini siyah-beyaz sinemadan renkli görüntüye geçmemize bağlıyor.
  • Rüyalar kesinlikle iyiye yorulmalıdır.
  • Rüyalarda sıklıkla yaşanılan duygulardan biri tasadır. Olumsuz duygular olumlu duygulardan daha sık görülür.
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayan insanların daha kısa ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüya alemi, geniş ve manevi bir alemdir.

Yasal Uyarı: "Rüyada yatakta birini görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.