Rüyada yatakta hasta kadın görmek

Asim Z.(30) - Samsun sordu : "İki üç gece önce garip bir rüya gördüm. rüyada yatakta hasta kadın görmek açıklar mısınız? "

Rüyada yatakta hasta kadın görmek, yüksek mertebeye geleceğine, dingin bir hayat sürdüreceğine, manevi yükü bulunan insandan kendini kurtarmaya, fakirlikten iyi duruma geçmeye, mutlu olmaya, dostlarıyla birlikte mutlu olmaya, ticari getirisi yüksek atılımlar yapacağına, kazanca gelecek fazlalığa, görgülü genç kişiye, ilişkisinin iyi olacağına, aşk hayatında feraha işarettir. Ender olarak da can sıkıcı bir duruma gelmeye, sırların ortaya çıkacağına, maddi zorluğa, değer kaybetmeye, bencil bir kimseye işaret eder. Kimi zaman da tabirciler şöyle yorumlarlar: Bu çektiği sıkıntıların meyvesini alarak hayalini kurduğu itibarlı mertebeye, umudunu yitirdikten sonra hak ettiği saygınlığa, hatalarının ardından beklediği rahatlığa, yenilgiden sonra gözlediği varlığa delalet eder.

"Rüyada yatakta hasta kadın görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların tabiri ile alakalı bunları biliyor musunuz

rüyada yatakta hasta kadın görmek
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayan insanların kısa ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Düşler kişinin iç dünyasının aynası olduğundan kişiye şahsına ait fikir ve duygularını tartması konusunda öncülük eder.
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla düş görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü insanların büyük çoğunluğu erkektir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Rüya Yorumu alanında gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından türlü tanımlamalar yapılmıştır.
  • Rüya alemi, geniş ve manevi bir dünyadır.
  • Rüyalar yorumu yapılırken kesinlikle, rüya sahibinin ruh halini, görülen rüyanın anlamını değerlendirmeli ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada yatakta hasta kadın görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.