Rüyada yatakta kalabalık yatmak

Suar H.(33) - Kilis sordu : "iyi günler. rüyada yatakta kalabalık yatmak açıklayabilir misiniz? Çok sağolun"

Rüyada yatakta kalabalık yatmak, arkadaşlık ilişkilerinde başarıya, vefalı dosta, ulaşılan güce ermeye, üne erişileceğine, hayali kurulan bir kazanca, alın teriyle elde edilen mala, bir kaç hafta içinde öğrenilecek sevindirici haber almaya, sorunlardan arınmış kalacağına, hayırlı işler gerçekleştireceğine, sevince kavuşulacağına, kazançlı günlere işarettir. Bazen de korktuğu şeyden emin olmaya, zora düşmeye, korkuya gerçekleşmesine, ticari kayba, sırların meydana çıkacağına delalettir. Farklı bir açıdan yaklaşan rüya ilminde önde gelenler şöyle dediler: Görülen rüya meşakkatle birlikte kazandığı beceriye, sıkıntı çekerek ümit ettiği feraha, sıkıntıya düşerek hayalini kurduğu şana, zamanla özlediği itibara delalet eder.

"Rüyada yatakta kalabalık yatmak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın yorumlanması konusunda merak ettikleriniz

rüyada yatakta kalabalık yatmak
  • Aşırı psikolojik sorunları olan insanlar dışında herkes rüya görebilir. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Düşler insanın iç dünyasının yansıması olduğu için insana şahsına ait fikir ve duygularını tartması konusunda öncülük eder.
  • Zihnimiz sıfırdan yüzler ortaya çıkaramaz. Uykuda gördüğümüz suratlar hayatımızda gördüğümüz ama kime ait olduğunu bilmediğimiz suratlardır. Hepimiz yaşamımız sırasında binlerce yüz gördüğümüz için, uykumuzda da limitsiz yüz yetisine sahibiz.
  • Rüya, geniş ve soyut bir dünyadır.
  • Belirli herhangi bir olay barındıran rüya, ekseriyetle doğrudan o olayla ilgili olmayabilir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.

Yasal Uyarı: "Rüyada yatakta kalabalık yatmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.