Rüyada yatakta yatmak ne demek

Fatma O.(47) - Giresun sordu : "rüyada yatakta yatmak ne demek yorumlar mısınız? "

Rüyada yatakta yatmak ne demek, rızkın kazançlı olacağına, zenginliğe, emniyetli yaşamaya, zorluk çekmeden kazanılan ganimete, büyük mevkiye gelineceğine, görgülü yaşlı kadına, mutluluğa, refah dolu yarınlara, maddi külfeti olan birinden yakasını kurtarmaya, güzel kısmete, hayırlı işler ile meşgul olacağına delalet eder. Bazen de yalancı bir insana, saklanansırların meydana döküleceğine, üzüntü duymaya, kötü niyetli bir amir tarafından zarar görmeye, can sıkıcı duruma düşmeye işaret eder. Bazı rüya ilminde önde gelenler şöyle yorumlarlar ki: Kişinin gördüğü rüya cefa çekerek hayalini kurduğu daha çok kazanca, zorlukları aşarak istediği hayra, yenilgiden sonra hayalini kurduğu daha iyi bir hayata, umudunu yitirdikten sonra gözlediği şana yorulur.

"Rüyada yatakta yatmak ne demek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın tabiri ile ilgili merak edilenler

rüyada yatakta yatmak ne demek
  • Rüyayı yorumlayan, mutlaka mezhepler, adetler, toplumsal ananeler vb. pek çok nokta ile ilgili birikim sahibi olmalıdır.
  • Rüya tabircisinin hissiyatının kuvvetli olması şarttır.
  • Denek hayvanları kullanılarak yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
  • Çok fazla psikolojik sorunları olan insanlar dışında herkes rüya görebilir. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Rüyalarda çoğunlukla iç spiker vardır. Tanımadığımız illerin, daha önce karşılaşmadığımız insanların adlarını söyler.
  • Ortalama bir insan yaşamının tahminen üçte birini, başka bir yorumla tahminen yetmişbeş senelik bir hayatın 25 senesini uykuda tüketir.
  • Rüya tabircisinin mutlaka rüyalarda görülmüş olanın yorumunu bilmesi icap eder.
  • REM, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu kısmı felç halidir. hareket edemez.

Yasal Uyarı: "Rüyada yatakta yatmak ne demek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.