Rüyada yatır görmek nedir

Güldoğan Ç.(37) - Sivas sordu : "rüyada yatır görmek nedir yorumlayabilir misiniz? Teşekkür ederim"

Rüyada yatır görmek nedir, sevince kavuşmaya, iyi günlere, hayallerin gerçekleşeceğine, alın teriyle kazanılan nimete, dostlarla yaşamaya, varlıklı kadına, güzel talihe, ikili ilişkilerde başarıya, ettiği yeminine bağlı olacağına, uzun ömre, faydalı işlere işaret eder. Ayrıca ticari başarısızlığa, ticaret kaynaklı geçim zorluğuna, can sıkıcı hale gelmeye, istenmeyen bir olayla karşılaşılacağına, üzüntü verecek olayla yüzleşileceğine işarettir. Bazen de rüya alimleri şöyle dediler: Bu rüya çektiği zorlukların meyvesini alarak gözlediği galibiyete, uğraş vererek özlediği nimete, umudunu kestikten sonra hak edilen haysiyete, kaybettikten sonra umduğu mutluluğa yorulmaktadır.

"Rüyada yatır görmek nedir" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların analizleri konusunda bilinmesi gerekenler

rüyada yatır görmek nedir
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha gerilimli duygular yaşarlar.
  • Bazen net olarak bazı zaman da üstü kapalı olarak gelecekle ilgili haberler görülür.
  • Beynimiz hiç yoktan simalar yaratamaz. Uykuda görülen yüzler hayatımızda yüz yüze geldiğimiz fakat anımsamadığımız simalardır. Hepimiz hayatımız boyunca onbinlerce surat gördüğümüz için, uykumuzda da limitsiz sima becerisine sahibiz.
  • Rüya tabircisinin mutlak suretle rüyanın karşılığını bilmesi icap eder.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Yaklaşık bir kişinin yaşamının tahminen üçte birini, farklı bir tabirle ortalama yetmişbeş senelik bir yaşamın yirmibeş senesini uyuyarak tüketir.

Yasal Uyarı: "Rüyada yatır görmek nedir" yazısı izinsiz kopyalanamaz.