Ruyada yatir turbe gormek

Esra V.(37) - Mardin sordu : "Dün bir rüya gördüm. ruyada yatir turbe gormek yorumlar mısınız? "

Ruyada yatir turbe gormek, hayallerin yerine geleceğine, sağlıklı yaşamaya, manevi yükü olan tanımadığı bir kişiden uzaklaşılacağına, rahata, karlı atılım gerçekleştireceğine, iyi uğraşlara gireceğine, sevince erişileceğine, tez zamanda öğrenilecek memnun edici haber duymaya, problemlerden arınmış bir hayat süreceğine, aşk hayatında muvaffakiyete, getirisi yüksek uğraşlar yapacağına delalettir. Bunlarla birlikte rahatı yitirmeye, fukaralığa, maddi zorluğa, kedere düşmeye, çözümü zor bir olayla karşılaşılacağına delalettir. Bir takım rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle derler ki: Kişinin gördüğü rüya çektiği sıkıntıların meyvesini alarak kavuştuğu az olan kazancının artacağına, zahmetle ulaştığı toplu paraya, uzun bir bekleyişin sonunda kavuştuğu rahatlığa, meşakkatle beklediği daha iyi bir hayata yorulmaktadır.

"Ruyada yatir turbe gormek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün tabirleri konusunda bunları biliyor muydunuz

ruyada yatir turbe gormek
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha negatif hisler tecrübe ederler.
  • Gözleri gören kimselerin yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş insanların yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bu değişikliğin nedenini renksiz sinemadan tam renkli elektronik cihazlara geçmemize bağlıyor.
  • Uyku, kısa süreli ölüm gibi de değerlendirilir
  • Rüya tabirleri mutlaka iyiye yorulmalıdır.
  • Rüya yorumcusunun 6. hissinin güçlü olması gereklidir.
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.
  • Beynimiz kendiliğinden suratlar yaratamaz. Rüyalarda görülen suratlar yaşamımızda karşılaştığımız ancak hatırlamadığımız simalardır. Hepimiz ömrümüz boyunca çok sayıda sima gördüğümüzden, rüyalarımızda da limitsiz sima yetisine sahibiz.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının aynası olduğu için kişiye kendi düşünce ve duygularını tartması konusunda öncülük eder.

Yasal Uyarı: "Ruyada yatir turbe gormek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.