Rüyada yeğen emzirmek

Ismail L.(31) - Bursa sordu : "Selamlar; rüyada yeğen emzirmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada yeğen emzirmek, işte mevkiye çıkılacağına, sevince kavuşmaya, hatrı sayılır kuvvet sahibi olmaya, faydalı uğraşlara, bir kaç hafta içinde duyulacak müjdeli havadise, rahata, zengin aile ferdine, verilen sözün tutulacağına, mutluluğa, aşk hayatının iyi olacağına, tertemiz paraya yorulmaktadır. Bazen de çözümü karmaşık bir sorunla yüzleşileceğine, sağlığın yitirileceğine, rahatının bozulacağına, kötülükten emin olunacağına, kötülük görmeye yorulur. Farklı bir çerçeveden bakan tabirciler şöyle tabir ederler: Bu sıkıntılarının sonunda elde ettiği ticari kazanca, mağlubiyetten sonra hasret duyduğu zenginliğe, meşakkatle ümit ettiği az olan kazancının artacağına, zahmetle gözlediği huzura delalet eder.

"Rüyada yeğen emzirmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların analizi ile ilgili merak edilenler

rüyada yeğen emzirmek
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sık rüya görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü insanların büyük çoğunluğu erkektir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Rüyalar alemi, devasa ve soyut bir dünyadır.
  • Beynimiz hiç yoktan simalar yaratamaz. Uykuda karşılaşılan yüzler yaşamımızda karşılaştığımız ama hatırlamadığımız simalardır. Her birimiz hayatımız boyunca çok sayıda yüz gördüğümüzden, uykumuzda da limitsiz görme yetisine sahibiz.
  • Rüyalar insanın iç dünyasının aynası olduğundan insana şahsına ait fikir ve hislerini değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm hali olarak da adlandırılır
  • Zihnimiz vücudumuzun o sırada duyduğu şeyleri rüyalarımızla karıştırabilir.

Yasal Uyarı: "Rüyada yeğen emzirmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.