Rüyada yeğen görmek ne demektir

Nural G.(34) - Çanakkale sordu : "rüyada yeğen görmek ne demektir açıklar mısınız? "

Rüyada yeğen görmek ne demektir, elinden her iş gelen bir kişiye, sevecen orta yaşlı kimseye, yakında duyulacak müjdeli havadis öğrenmeye, yüksek şansa, iyi sağlığını muhafaza etmeye, cömert amire, sevince kavuşmaya, güvende hissetmeye, zorluk çekmeden elde edilen mülke, duygusal hayatın yolunda olduğuna, yüksek ticari kazançlara delalettir. Olumsuz anlamda korktuğu şeyden emin olmaya, hoşnutsuz bir duruma gelmeye, hilekar kişiye, korkulanın gerçekleşmesine, saklanansırların ortaya çıkmasına işarettir. Bazı durumlarda da rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle tabir ederler: Kişinin gördüğü rüya meşakkatle ümit ettiği sevince, zorluklara göğüs gererek hak edilen kazanca, çektiği zorlukların meyvesini alarak düşlediği toplu paraya, zorluklarla mücadele ederek kavuştuğu rahata yorulur.

"Rüyada yeğen görmek ne demektir" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin tabirleri konusunda bilmedikleriniz

rüyada yeğen görmek ne demektir
  • Uyku, kısa süreli ölüm hali olarak da adlandırılır
  • Bilimsel araştırmalar insanların ortalama yüzde 25inin rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Kaza yüzünden gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler görsel rüya göremez; ancak aynı aşamada ses ve maneviyatı hisseder.
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların daha az sayıda ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Çok fazla psikolojik problemleri olan insanlar haricinde her birey rüya görebilir. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Rüya tabircisinin mutlaka rüyanın tabirini bilmesi icap eder.

Yasal Uyarı: "Rüyada yeğen görmek ne demektir" yazısı izinsiz kopyalanamaz.