Rüyada yeğen görmek

Ercan H.(32) - Elazığ sordu : "hayırlı akşamlar, rüyada yeğen görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada yeğen görmek, kazancın kazançlı olacağına, hayali kurulan bir ilişkiye, ulaşılan güce ermeye, toplum yaşamında huzura, getirisi yüksek uğraşlar ile meşgul olacağına, duygusal yükü olan insandan uzaklaşmaya, sağlıklı bir ömre, problemlerden uzak bir hayatı olacağına, yüksek ticari kazançlara, becerikli bir insana, güvende kalmaya yorulur. Kimi zaman da sıkıntılı hayata, düşmanlığını saklayan yöneticiye, saklanansırların açığa çıkmasına, yoksulluğa, kederden sıyrılamamaya işaret eder. Daha olumlu bir pencereden bakan rüya alimleri şöyle yorumlarlar ki: Bu rüya çektiği zorlukların sonunda gözlediği müjdeye, uğraşarak hayalini kurduğu varlığa, uğraş vererek hak ettiği müjdeye, ümitsizlikten sonra istediği refaha delalettir.

"Rüyada yeğen görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin analizleri ile ilgili en sık sorulanlar

rüyada yeğen görmek
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayan insanların kısa ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüya yorumları mutlak suretle hayra yorulmalıdır.
  • Rüya diye adlandırılan olgu, uyurken yaşanan belirsiz durumlardır
  • Rüya yorumlayan, mutlaka takva, örfler, toplumsal ananeler vs. pek çok değişken üzerinde tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Rüya tabircisi, mutlak suretle sonuçta rüya görenin hangi derecede etkileneceğini değerlendirmeli, ruhsal sıkıntılara neden olacak yorumlamalardan elinden geldiğince uzak durmalıdır.
  • Belirli bir olay görülen rüya, genellikle direkt olarak o olayla ilgili olmayabilir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.

Yasal Uyarı: "Rüyada yeğen görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.