Rüyada yeğen kaybetmek

Özgür G.(20) - Karabük sordu : "Bir gün önce rüya gördüm. rüyada yeğen kaybetmek açıklar mısınız? "

Rüyada yeğen kaybetmek, sevecen orta yaşlı tanıdığa, bir kaç hafta içinde duyulacak mutlu edici havadis öğrenmeye, bol berekete, ikili ilişkilerde muvaffakiyete, sevinmeye, iyi sağlığını muhafaza etmeye, istenilen bir eşe, bol talihe, yeminini tutmaya, getirili girişimler yapacağına, sorunlardan arınmış kalacağına yorulmaktadır. Kimi zaman da düşmanından emin olmaya, ticari sorunlara, sırların ortaya çıkacağına, üzüntüden kurtulamamaya, kötülük görmeye delalet eder. Bazı rüya alimleri şöyle derler ki: Bu rüya sıkıntıları aşarak kavuştuğu toplu kazanca, zahmetlerinin meyvesini alarak umduğu refaha, sıkıntıyla ulaştığı yüksek mertebeye, uğraş vererek düşlediği toplu mala delalettir.

"Rüyada yeğen kaybetmek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin tabirleri hakkında bunları biliyor muydunuz

rüyada yeğen kaybetmek
  • Çok fazla psikolojik problemleri bulunan kimseler haricinde herkes rüya görür. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayan insanların az ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüyalar insanın iç dünyasının yansıması olduğu için insana şahsına ait fikir ve duygularını tartması konusunda öncülük eder.
  • Rüya tabiri yapan kişinin hissiyatının kuvvetli olması gerekir.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü insanların yüzde 70i hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Rüya tabircisi, kati suretle yorumdan kişinin hangi derecede etki altında kalacağını irdelemeli, ruhsal sorunlara sebep olacak yorumlamalardan olabildiğince kaçınmalıdır.
  • Uyku, kısa süreli ölüm gibi de değerlendirilir

Yasal Uyarı: "Rüyada yeğen kaybetmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.