Rüyada yeğen öldüğünü görmek

Munis T.(34) - Artvin sordu : "Web sitenizi birkaç aydır gün aşırı takip ediyorum. rüyada yeğen öldüğünü görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada yeğen öldüğünü görmek, getirili uğraşlara, üne ulaşılacağına, eşiyle gülmeye, getirisi yüksek işler ile meşgul olacağına, imrenilen kuvvete ulaşmaya, refah dolu günlere, ikili ilişkilerde tatmine, emniyetli kalmaya, bol gelire, mutluluğu bulmaya, ilişkisinin iyi gittiğine delalettir. Başka görüşlere göre de korkulanın gerçekleşmesine, fenalık görülmesine, ferahının bozulacağına, düşmanlığını saklayan insana, zararlı bir tanıdığa delalettir. Bazen de yorumcular derler ki: Kişinin gördüğü rüya cefa ile birlikte umduğu beceriye, çektiği zorlukların meyvesini alarak düşlediği iyi bir geleceğe, ümitsizlikten sonra kavuştuğu toplu mala, zorlukla birlikte istediği zafere yorulur.

"Rüyada yeğen öldüğünü görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların analizi konusunda en çok merak edilenler

rüyada yeğen öldüğünü görmek
  • Rüya Tabiri uykuda kişinin bilinç altındaki mesajları yorumlar.
  • Rüya Tabirleri yapan kimsenin bütün geçmiş tabirler konusunda fikir sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Çok fazla psikolojik problemleri olan kimseler dışında herkes rüya görür. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Rüya tabirlerinin rehber olduğu mutlak suretle göz önünde bulundurulmalı, ipuçlarına dayanarak ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Rüya Yorumu alanında gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından çeşitli tanımlamalar getirilmiştir.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların kısa ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha negatif duygular yaşarlar.
  • Beynimiz vücudumuzun gerçekten duyduğu olguları rüyalarda karıştırabilir.

Yasal Uyarı: "Rüyada yeğen öldüğünü görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.