Rüyada yegen sevmek

Ülfet Ş.(19) - Mardin sordu : "rüyada yegen sevmek açıklar mısınız? "

Rüyada yegen sevmek, maddi zorluklardan uzak durmaya, duygusal hayatın yolunda olduğuna, güler yüzlü yaşlı yabancıya, hayırlı dosta, sağlığını kazanmaya, hayırlı uğraşlara, sevince kavuşulacağına, büyük mevkiye geleceğine, huzurlu olmaya, imrenilen kuvvet sahibi olmaya, kısa zamanda öğrenilecek hayırlı haber duymaya yorulmaktadır. Olumsuz anlamda iyi hali kaybetmeye, can sıkıcı bir hale düşmeye, kötü bir durumla karşılaşılacağına, çözümü karmaşık bir durumla karşılaşılacağına, sıkıntılı hayata işarettir. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan rüya ilminde önde gelenler şöyle tabir ederler ki: Bu rüya sıkıntılara göğüs gererek hayalini kurduğu şana, hatalarının ardından ulaştığı berekete, başarısızlıktan sonra istediği refaha, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak düşlediği az olan kazancının artacağına işarettir.

"Rüyada yegen sevmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın analizleri hakkında bilinmeyenler

rüyada yegen sevmek
  • Belirli herhangi bir nesne görülen rüya, genellikle doğrudan o nesneyle alakalı olmayabilir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • REM, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu kısmı felç durumudur. oynatılamaz.
  • Rüya Tabirleri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din alimleri tarafından iletilmiştir ve bugün de geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • Rüya, devasa ve soyut bir alemdir.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka dinler, adetler, toplumsal ananeler vs. bir çok faktör ile ilgili tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Rüya yorumlayanın kesinlikle rüyanın yorumunu bilmesi icap eder.
  • Zihnimiz kendiliğinden simalar oluşturamaz. Rüyalarda karşılaşılan suratlar hayatımızda karşılaştığımız fakat kime ait olduğunu bilmediğimiz suratlardır. Hepimiz yaşamımız sırasında çok sayıda sima gördüğümüzden, uykumuzda da sınırsız surat yeteneğine sahibiz.

Yasal Uyarı: "Rüyada yegen sevmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.