Rüyada yeğen

Nadiye T.(34) - Amerika sordu : "rüyadanegörmeki uzun bir süredir severek takip ediyorum. rüyada yeğen yorumlayabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada yeğen, getirili iş gerçekleştireceğine, sevineceğine, güvende kalmaya, düşkünlükten sıyrılmaya, sağlıklı yaşamaya, sıkıntı çekmeden elde edilen paraya, parasal yükü bulunan akrabadan uzaklaşmaya, bir kaç gün içinde duyulacak müjdeli haber almaya, kazanılan zenginliğe, yeminini yerine getirmeye, üne ulaşmaya delalettir. Ayrıca korkuya başına gelmesine, ticari sorunlara, saklanansırların ortaya döküleceğine, sıkıntı verici bir problemle yüzleşileceğine, sorumluluktan ötürü mağdur olunacağına delalet eder. Bazı rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle derler ki: Görülen rüya uğraşlarının sonunda istediği paraya, sıkıntılara göğüs gererek istediği feraha, uzun bir bekleyişin sonunda kazandığı ferahlığa, yardım alarak hasret duyduğu güce işaret eder.

"Rüyada yeğen" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın anlamı konusunda bilmeniz gerekenler

rüyada yeğen
  • Düşler kişinin iç dünyasının yansıması olduğu için kişiye şahsına ait fikir ve hislerini değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka takva, adetler, toplumsal ananeler gibi pek çok parametre ile ilgili birikim sahibi olmalıdır.
  • Rüya yorumu yapılırken kati suretle, kişinin ruh halini, rüyanın anlamını değerlendirmeli ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Zihnimiz hiç yoktan suratlar ortaya çıkaramaz. Uykuda görülen simalar yaşantımızda yüz yüze geldiğimiz ama kime ait olduğunu bilmediğimiz yüzlerdir. Hepimiz yaşamımız boyunca çok sayıda surat gördüğümüz için, rüyalarımızda da sınırsız görme yeteneğine sahibiz.
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin ortalama %25inin rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Rüya alemi, geniş ve soyut bir dünyadır.

Yasal Uyarı: "Rüyada yeğen" yazısı izinsiz kopyalanamaz.