Rüyada yemek sofrasında yemek yemek

Şükrü G.(28) - Siirt sordu : "Bana göre yazılmış en ayrıntılı rüya yorumları sitesi burada. Aradığım hemen hemen tüm yorumlar web sitenizde yer buluyor ama rüyada yemek sofrasında yemek yemek yorumlar mısınız? "

Rüyada yemek sofrasında yemek yemek, işte mertebeye ulaşılacağına, sıkıntı çekmeden elde edilen kazanca, faydalı uğraşlar ile meşgul olacağına, kazancın bereketli olacağına, mutluluğu bulmaya, önemli güce ermeye, salih akrabaya, isteklerin hayata geçeceğine, aydınlık geleceğe, üne ermeye, karlı girişim içinde bulunacağına yorulmaktadır. Olumsuz yorum olarak düşmanlığını göstermeyen insana, yalancı düşmana, can sıkıcı bir hale düşmeye, ferahının kaçacağına, kötü niyetli yönetici tarafından zarar görmeye yorulmaktadır. Kimi zaman da rüya yorumcuları şöyle tabir ederler ki: Görülen rüya cefa ile birlikte hak ettiği zenginliğe, çektiği zorlukların meyvesini alarak kavuştuğu daha çok kazanca, sıkıntı çekerek elde ettiği berekete, zamanla kavuştuğu güce işarettir.

"Rüyada yemek sofrasında yemek yemek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların tabir edilmesi ile ilgili bunları biliyor musunuz

rüyada yemek sofrasında yemek yemek
  • Beynimiz bedenimizin gerçekten hissettiği şeyleri rüyalarda karıştırabilir.
  • Rüya yorumlarının rehber nitelikte olduğu mutlaka hesaba katılmalı, işaretlere göre gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Düş diye adlandırılan şey, uykuda görülen garip durumlardır
  • Ortalama olarak gecede iki saate yakın süreyle rüya görürüz.
  • Kör olmayan kimselerin yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Bugün 25 yaşın altındaki insanların sadece yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bu değişikliğin nedenini siyah-beyaz filmden tam renkli görüntüye olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Rüya Tabirleri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din düşünürleri tarafından ulaştırılmıştır ve hala geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • Rüyalarda genellikle iç ses bulunur. Bilmediğimiz ülkelerin, daha önce tanışmadığımız kimselerin adlarını bildirir.

Yasal Uyarı: "Rüyada yemek sofrasında yemek yemek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.