Rüyada yerden alev çıkması

Emine D.(48) - Antalya sordu : "rüyada yerden alev çıkması açıklar mısınız? "

Rüyada yerden alev çıkması, sevenleriyle iyi geçinmeye, karlı yatırım yapacağına, yüksek gelire, emniyetli kalmaya, zahmetsiz kazanılan mala, uzun ömre, imrenilen bir ilişkiye, zenginliğe, ettiği yeminine sadık durulacağına, yakında öğrenilecek mutlu edici havadise, beklentilerin gerçekleşeceğine işaret eder. Aynı zamanda merhametsiz bir yöneticiye, sıkıntıdan kurtulamamaya, kedere düşmeye, hilekar amire, kötülük görülmesine delalettir. Bir takım tabirciler şöyle tabir ederler: Görülen rüya uğraş vererek hayalini kurduğu itibara, uzun süren çabaların sonunda düşlediği temiz kazanca, zorlanarak hak edilen nimete, hatalarının ardından hak edilen müjdeye yorulmaktadır.

"Rüyada yerden alev çıkması" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların analizleri hakkında bilinmesi gerekenler

rüyada yerden alev çıkması
  • Zihnimiz duyularımızın o sırada duyduğu şeyleri rüyalarımızla birleştirebilir.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlak suretle sonuç olarak rüyayı görenin ne şekilde etkileneceğini göz önünde bulundurmalı, sinirsel problemlere sebep olacak yorumlamalardan zorunlu kalmadıkça kaçınmalıdır.
  • Zihnimiz sıfırdan yüzler oluşturamaz. Rüyalarda gördüğümüz suratlar hayatımızda karşılaştığımız ama hatırlamadığımız yüzlerdir. Hepimiz yaşamımız sırasında binlerce surat gördüğümüz için, uykumuzda da limitsiz görme yeteneğine sahibiz.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı karakterlerin yüzde 70i erkektir. Kadında bu oran eşittir.
  • Ortalama gecede iki saate yakın rüya görülür.
  • Düş denilen şey, uyurken yaşanan garip durumlardır

Yasal Uyarı: "Rüyada yerden alev çıkması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.