Rüyada yerden kiraz toplamak

Ruhi Ü.(27) - Şırnak sordu : "rüyada yerden kiraz toplamak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada yerden kiraz toplamak, emniyetli hissetmeye, şöhrete kavuşulacağına, bonkör tanıdığa, akrabalarla iyi geçinmeye, istenilen güç sahibi olmaya, yeminin yerine getirileceğine, bereketli yarınlara, mal varlığına gelecek bolluğa, düşkünlükten sıyrılmaya, arkadaşlık ilişkilerinde muvaffakiyete, isteklerin hayata geçeceğine delalettir. Hoşnutsuz yorum olarak da fenalığını saklayan insana, ticari problemlere, sağlığın bozulacağına, ticaret sebebiyle sıkıntıya, zulüm görülmesine işarettir. Geniş bir çerçeveden bakan çağdaş ulemalar şöyle tabir ederler ki: Bu kaybettikten sonra özlediği nimete, sıkıntıya düşerek beklediği temiz rızka, ümitsizlikten sonra beklediği şöhrete , zorluklarla mücadele ederek ulaştığı itibara yorulur.

"Rüyada yerden kiraz toplamak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların anlamları konusunda en çok merak edilenler

rüyada yerden kiraz toplamak
  • Bazen açık olarak kimi zaman da üstü kapalı şekilde gelecekte mesajlar görülür.
  • İleri derecede ruhsal problemleri bulunan insanlar dışında her birey rüya görebilir. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Rüya Yorumu uykuda insanın bilinç altından gelen mesajlar ile ilgilenir.
  • Rüya Tabiri yapan bireyin tüm eski tabirler konusunda tecrübe sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Kaza yüzünden gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler resimli rüya göremez; fakat aynı aşamada dokunma ve duyguları hisseder.
  • Rüyalarda genellikle iç ses bulunur. Bilmediğimiz yerlerin, daha önce tanışmadığımız kimselerin isimlerini bildirir.

Yasal Uyarı: "Rüyada yerden kiraz toplamak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.