Rüyada yerden misket toplamak

Cem Ö.(42) - Tekirdağ sordu : "Selamın aleyküm; rüyada yerden misket toplamak yorumlayabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada yerden misket toplamak, sağlıklı hayata, hayali kurulan bir başarıya, kazanca gelecek berekete, rızkın bereketli olmasına, memuriyette mertebeye yükseleceğine, aşk hayatında tatmine, şana ermeye, yağmura, anlayışlı yaşlı kimseye, varlıklı memura, beklentilerin hayata geçeceğine yorulmaktadır. Olumsuz yorum olarak parasızlığa, can sıkıcı duruma düşmeye, üzüntüden kurtulamamaya, düşmanından emin olunacağına, sağlığın yitirileceğine delalet eder. Geniş bir çerçeveden bakan rüya tabircileri şöyle derler ki: Bu başarısızlıktan sonra özlediği büyük güce, zahmetle birlikte hasret duyduğu hayra, uğraşarak istediği galibiyete, zorlanarak gözlediği zenginliğe delalet eder.

"Rüyada yerden misket toplamak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün tabir edilmesi konusunda bilinmesi gerekenler

rüyada yerden misket toplamak
  • Rüya Yorumları konusunda gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından çeşitli açıklamalar getirilmiştir.
  • Rüya Tabiri yapan kişinin tüm geçmiş tabirler konusunda tecrübe sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Rüya tabirleri mutlaka hayra yorulmalıdır.
  • Rahatsızlık yüzünden görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler görsel rüya göremez; lakin yakın aşamada dokunma ve maneviyatı hisseder.
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık 1/4ünün rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla düş görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü insanların yüzde 70i erkektir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Kör olmayan kimselerin yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Bugün 25 yaşın altındaki kimselerin sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bahsi geçen değişikliğin nedenini renksiz filmden renkli elektronik cihazlara olan ilgiye ilişkilendiriyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada yerden misket toplamak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.