Rüyada yere ekmek atmak

Yusuf Ö.(37) - Ankara sordu : "rüyada yere ekmek atmak yorumlar mısınız? "

Rüyada yere ekmek atmak, emniyetli olmaya, maddi sıkıntılardan feraha çıkmaya, hak edilen güce, getirili iş gerçekleştireceğine, paranın verimli olacağına, mutluluğa, duygusal külfeti bulunan tanıdığı birinden uzak durmaya, bol kazanca, mutluluk dolu yarınlara, dünyalığa gelecek berekete, bir kaç hafta içinde öğrenilecek mutlu edici havadise delalet eder. Kimi zaman da kötülükten emin olmaya, kötü huylu bir düşman tarafından fenalık görmeye, mesuliyetten dolayı mağdur olunacağına, eğitimsiz bir yöneticiye, muhtaç duruma düşmeye yorulur. Farklı bir çerçeveden bakan rüya ilminde önde gelenler şöyle tabir ederler: Görülen rüya cefa ile birlikte kazandığı toplu mala, zahmetle hak ettiği başarıya, zorlukları aşarak hak edilen daha çok kazanca, sıkıntılara göğüs gererek gözlediği rahatlığa işarettir.

"Rüyada yere ekmek atmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın tabirleri ile alakalı bilinmesi gerekenler

rüyada yere ekmek atmak
  • Belirgin bir nesne içeren rüya, genellikle doğrudan o nesneyle ilgili değildir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
  • Rüya yorumcusu, kati suretle tabirden kişinin ne şekilde etkileneceğini göz önünde bulundurmalı, ruhsal problemlere yol açabilecek tabirlerden elinden geldiğince uzak durmalıdır.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı karakterlerin yüzde 70i hemcinsleridir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Gözümüzü açtıktan on dk. sonra yüzde 90ını hatırlamayız.
  • Araştırmalar insanların ortalama %25inin rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Çok fazla psikolojik sorunları olan kimseler haricinde herkes rüya görür. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka mezhepler, adetler, toplumsal ananeler vb. bir çok etken ile ilgili bilgi sahibi olmalıdır.
  • Rüyalar insanın iç dünyasının yansıması olduğundan insana şahsına ait fikir ve hislerini tartması konusunda öncülük eder.

Yasal Uyarı: "Rüyada yere ekmek atmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.