Rüyada yeşil acı biber almak

Seyıt B.(40) - Kocaeli sordu : "Bana kalırsa hazırlanmış en derin rüya yorumu internet sitesi burası. rüyada yeşil acı biber almak açıklar mısınız? "

Rüyada yeşil acı biber almak, getirisi yüksek işler yapacağına, büyük mevkiye ulaşacağına, eşiyle gülmeye, ilişkisinin iyi olacağına, huzurlu bir hayat süreceğine, mal varlığına gelecek berekete, sağlıklı bir ömre, parasal külfeti olan tanımadığı bir kişiden uzaklaşmaya, yakında alınacak mutlu edici gelişmelere, zenginliğe, güvenli yaşamaya işarettir. Başka görüşlere göre de yalancı bir tanıdığa, korktuğundan emin olunacağına, korkuya gerçekleşmesine, sağlığın kötüleşeceğine, sıkıntılı yaşantıya işarettir. Farklı bir açıdan bakan tabirciler şöyle yorumlarlar: Bu zahmetle birlikte gözlediği berekete, ümitsizlikten sonra hasret duyduğu servete, kaybettikten sonra hak ettiği feraha, uzun süren çabaların sonunda gözlediği yüksek mertebeye işaret eder.

"Rüyada yeşil acı biber almak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın analizleri ile alakalı bilinmeyenler

rüyada yeşil acı biber almak
  • Belirgin herhangi bir olay görülen rüya, genellikle direkt olarak o olayla alakalı değildir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Rüyalar kati suretle iyiye yorulmalıdır.
  • Rahatsızlık yüzünden görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler resimli rüya göremez; lakin yakın aşamada koku ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Rüya tabircisi, kati suretle tabirden kişinin ne derecede etkileneceğini değerlendirmeli, sinirsel problemlere yol açabilecek değerlendirmelerden mümkün olduğunca uzak durmalıdır.
  • Rüya Yorumları uyurken insanın bilinç altından gelen mesajlar ile ilgilenir.
  • Rüyalarda sıklıkla hissedilen duygulardan biri kaygıdır. Olumsuz hisler olumlu duygulardan baskındır.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayanların kısa ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.

Yasal Uyarı: "Rüyada yeşil acı biber almak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.