Rüyada yeşil akik taşı

Cihan K.(46) - Hatay sordu : "rüyada yeşil akik taşı yorumlar mısınız? "

Rüyada yeşil akik taşı, verilen sözün yerine getirileceğine, iyi günlere, becerikli bir insana, sorunlardan arınmış bir hayat süreceğine, dünyalığa gelecek fazlalığa, güvende olmaya, işte makama yükseleceğine, sevince erişileceğine, akrabalarla gülmeye, varlıklı memura, üne kavuşmaya işarettir. Bir diğer yoruma göre de kötü bir durumla yüzyüze gelineceğine, sağlığın tehlike altında olduğuna, saklanansırların meydana çıkmasına, fenalığını saklayan akrabaya, sıkıntılı yaşantıya delalet eder. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan ulemalar şöyle yorumlarlar: Bu sıkıntı çekerek kavuştuğu paraya, verdiği uğraşların sonunda hasret duyduğu temiz rızka, zorlukların ardından kavuştuğu paraya, sıkıntılara göğüs gererek elde ettiği ticari kazanca yorulur.

"Rüyada yeşil akik taşı" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin analizleri konusunda en çok merak edilenler

rüyada yeşil akik taşı
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
  • Hayvanlar üzerinde sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • REM, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu kısmı felç halidir. oynatılamaz.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü insanların yüzde 70i hemcinsleridir. Kadında bu oran eşittir.
  • Zihnimiz sıfırdan suratlar oluşturamaz. Rüyalarda gördüğümüz yüzler hayatımızda karşılaştığımız ancak kime ait olduğunu bilmediğimiz yüzlerdir. Hepimiz yaşantımız boyunca binlerce yüz gördüğümüzden, uykumuzda da sınırsız surat yeteneğine sahibiz.
  • Çok fazla ruhsal problemleri olan insanlar haricinde her birey rüya görür. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Rüya, geniş ve manevi bir dünyadır.

Yasal Uyarı: "Rüyada yeşil akik taşı" yazısı izinsiz kopyalanamaz.