Rüyada yeşil biber ekmek

Gülenay İ.(46) - İstanbul sordu : "Dün gece sorduğum rüyayı gördüm. rüyada yeşil biber ekmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada yeşil biber ekmek, istenilen kuvvet sahibi olmaya, üne sahip olmaya, getirili atılım gerçekleştireceğine, büyük makama geleceğine, sevenleriyle birlikte gülmeye, güzel işlere, ilişkisinin iyi gittiğine, sağlıklı yaşamaya, mala gelecek artışa, hayali kurulan bir eşe, fakirlikten uzak durmaya yorulur. Kimi zaman da rahatı yitirmeye, kötü niyetli amir tarafından zarar görmeye, mesuliyetten ötürü rahatsız olmaya, değer kaybetmeye, parasal kayba işarettir. Kimi zaman da rüya ilminde önde gelenler şöyle derler: Görülen rüya cefa ile birlikte özlediği mevkiye, uğraşarak ulaştığı hünere, uzun süren çabaların sonunda kavuştuğu itibara, zahmetle birlikte kavuştuğu mevkiye delalettir.

"Rüyada yeşil biber ekmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların yorumu ile ilgili en sık sorulanlar

rüyada yeşil biber ekmek
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu bir nevi felç durumudur. oynatılamaz.
  • Rüyalar alemi, devasa ve manevi bir dünyadır.
  • Düş denilen şey, uykuda görülen belirsiz durumlardır
  • Aşırı psikolojik sorunları bulunan insanlar dışında herkes rüya görür. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Rüya Yorumu uykuda kişinin bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Rüya Tabirleri yapan bireyin bütün eski tabirler hakkında tecrübe sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Rüya tabiri yapan kişinin maneviyatının kuvvetli olması gerekir.

Yasal Uyarı: "Rüyada yeşil biber ekmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.