Rüyada yeşil çerçeve görmek

Yurtsever M.(46) - Bingöl sordu : "Selamın aleyküm, Bence hazırlanmış en derin rüya tabiri sitesi burada. rüyada yeşil çerçeve görmek açıklar mısınız? "

Rüyada yeşil çerçeve görmek, huzura kavuşmaya, faydalı uğraşlar ile meşgul olacağına, mutluluğa, rızkın verimli olacağına, hak edilmiş ganimete, bol kazanca, sağlığa, hayırlı eşe, sorunlardan uzak bir hayat sürdüreceğine, yeminini tutmaya, üne ulaşmaya yorulur. Olumsuz yorum olarak korkuya gerçekleşmesine, kederden sıyrılamamaya, değer kaybetmeye, iş nedeniyle geçim zorluğuna, rahatının bozulacağına yorulur. Farklı bir çerçeveden bakan rüya tabircileri şöyle yorumlarlar: Bu ümitsizlikten sonra kazandığı beceriye, zorlukların ardından kazandığı daha iyi bir hayata, zamanla hasret duyduğu onura, zorlukla gözlediği iyiliğe delalettir.

"Rüyada yeşil çerçeve görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın anlamı konusunda en sık sorulanlar

rüyada yeşil çerçeve görmek
  • Uykuda sıklıkla hissedilen duygulardan biri tasadır. Olumsuz duygular pozitif hislerden baskındır.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha agresif duygular yaşarlar.
  • Kobay hayvanlar kullanılarak yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla düş görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü karakterlerin yüzde 70i erkektir. Kadında bu oran eşittir.
  • Yapılan araştırmalar insanların ortalama 1/4ünün rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • REM, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu bir nevi felç halidir. oynatılamaz.

Yasal Uyarı: "Rüyada yeşil çerçeve görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.