Rüyada yeşil ekmek görmek

Yüksel O.(34) - Kütahya sordu : "Hayırlı geceler. rüyada yeşil ekmek görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada yeşil ekmek görmek, huzura, sözlerin tutulacağına, dostluklarında feraha, manevi yükü bulunan birinden uzaklaşmaya, isteklerin yerine geleceğine, sevince ermeye, getirisi yüksek işler gerçekleştireceğine, iyi şansa, alın teriyle kazanılan paraya, güvende yaşamaya, mal varlığına gelecek artışa delalet eder. Kimi zaman da rahatı kaybetmeye, dara düşmeye, korktuğundan emin olunacağına, sıkıntılı yaşantıya, kederden kurtulamamaya delalettir. Farklı bir çerçeveden bakan rüya yorumcuları şöyle dediler ki: Kişinin gördüğü rüya zorlukların sonrasında ulaştığı servete, ümitsizlikten sonra hak edilen beceriye, zahmetle birlikte düşlediği rahatlığa, bir kişiden yardım isteyerek kazandığı başarıya delalet eder.

"Rüyada yeşil ekmek görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların analizleri konusunda en çok merak edilenler

rüyada yeşil ekmek görmek
  • Rüya tabircisinin kati suretle rüyalarda görülmüş olanın karşılığını bilmesi gerekmektedir.
  • Rüya Yorumları konusunda gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından çeşitli açıklamalar getirilmiştir.
  • Belirli bir olay barındıran rüya, ekseriyetle direkt olarak o olayla alakalı olmayabilir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
  • Bazı zaman net olarak bazen de üstü kapalı olarak gelecekte haberler görülür.
  • İleri derecede psikolojik problemleri olan insanlar dışında her birey rüya görebilir. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
  • Rüyalar kati suretle hayra yorulmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada yeşil ekmek görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.