Rüyada yeşil kıl görmek

Gürden C.(35) - Kastamonu sordu : "rüyada yeşil kıl görmek yorumlar mısınız? Çok sağolun"

Rüyada yeşil kıl görmek, aydınlık geleceğe, hoşgörülü genç kadına, kazanılan nimete, ilişkisinin yolunda olduğuna, arzuların hayata geçeceğine, hak edilen kuvvete ulaşmaya, ticari kazancı yüksek yatırımlar içinde bulunacağına, finansal yükü bulunan tanımadığı birinden kendini kurtarmaya, eşiyle birlikte gülmeye, sıkıntı çekmeden kazanılan mülke, hayırlı uğraşlar ile meşgul olacağına işarettir. Hoşnutsuz yorum olarak da hilekar bir amire, eğitimsiz bir tanıdığa, rahatının kaçacağına, sıhhatin tehlike altında olduğuna, düşmanlık görmeye yorulur. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan ulemalar şöyle dediler: Görülen rüya zorlukla birlikte hak edilen kazanca, zorluklara göğüs gererek hak ettiği müjdeye, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak istediği feraha, zahmetle elde ettiği beceriye yorulmaktadır.

"Rüyada yeşil kıl görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın tabir edilmesi ile alakalı merak edilenler

rüyada yeşil kıl görmek
  • Hayvanlar üzerinde yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
  • Ortalama bir uyku süresinde iki saate yakın rüya görürüz.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu yarı felç durumudur. oynatılamaz.
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
  • Rüyalar alemi, geniş ve manevi bir alemdir.
  • Belirgin bir nesne barındıran rüya, genellikle doğrudan o nesneyle ilgili olmayabilir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.

Yasal Uyarı: "Rüyada yeşil kıl görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.