Rüyada yeşil kuşu görmek

Pınar Ö.(32) - Sakarya sordu : "rüyada yeşil kuşu görmek yorumlar mısınız? Başarılarınızın devamını dilerim"

Rüyada yeşil kuşu görmek, güzel işlere, tez zamanda duyulacak iyi haber duymaya, duygusal külfeti bulunan birinden uzaklaşmaya, sevinmeye, ikili ilişkilerde mutluluğa, iyi günlere, bol talihe, beceri sahibi bir insana, güvende hissetmeye, merhametli akrabaya, üne sahip olunacağına delalet eder. Ayrıca sevimsiz bir vaziyete düşmeye, çözümü zor bir sıkıntıyla yüzleşileceğine, ticari zarara, sıkıntılı yaşantıya, korktuğu şeyden emin olunacağına yorulmaktadır. Daha olumlu bir pencereden bakan rüya uzmanları şöyle derler: Bu ümitsizlikten sonra düşlediği ticari kazanca, umudunu kestikten sonra ümit ettiği toplu mala, zahmetle hasret duyduğu daha çok kazanca, sıkıntıları aşarak istediği ferahlığa delalet eder.

"Rüyada yeşil kuşu görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın yorumları hakkında bilmeniz gerekenler

rüyada yeşil kuşu görmek
  • Kaza yüzünden gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler resimli rüya göremez; fakat aynı aşamada dokunma ve duyguları hisseder.
  • Rüyada çoğunlukla iç ses vardır. Tanımadığımız illerin, yabancı kişilerin adlarını bildirir.
  • Gözümüzü açtıktan 10 dk. geçince %90ını unutmuş oluruz.
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
  • Yaklaşık bir bireyin hayatının ortalama 3te 1ini, farklı bir deyişle tahminen 75 yıllık bir ömrün yirmibeş yılını uykuda geçirir.
  • Rüyaların mesaj verici nitelikte olduğu mutlaka hatırlanmalı, ipuçlarına dayanarak gerekli önlemler alınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada yeşil kuşu görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.