Rüyada yeşil mezar taşı görmek

İyad S.(19) - Kayseri sordu : "iyi geceler, Aradığım neredeyse tüm rüyalar web sitenizde var fakat rüyada yeşil mezar taşı görmek yorumlayabilir misiniz? Çok sağolun"

Rüyada yeşil mezar taşı görmek, mal varlığına gelecek fazlalığa, arkadaşlarıyla gülmeye, problemlerden arınmış olacağına, güzel işler yapacağına, kısa sürede duyulacak iyi haber almaya, hünerli bir kişiye, büyük mertebeye gelineceğine, yağmura, gelirin temiz olmasına, sevince kavuşulacağına, fakirlikten uzak durmaya delalet eder. Bunlarla birlikte mesuliyetten ötürü mağdur olmaya, sıkıntılı yaşantıya, eğitimsiz bir kişiye, kötü huylu bir düşman tarafından zarar görmeye, yoksulluğa işaret eder. Bazı rüya uzmanları şöyle derler ki: Görülen rüya zahmetle birlikte elde ettiği ganimete, kaybettikten sonra hak edilen temiz kazanca, umudunu kestikten sonra elde ettiği mevkiye, zorluklarla mücadele ederek kavuştuğu mülke işarettir.

"Rüyada yeşil mezar taşı görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün anlamı hakkında bunları biliyor muydunuz

rüyada yeşil mezar taşı görmek
  • Uykuda en sık yaşanılan duygulardan biri kuşkudur. Olumsuz hisler olumlu duygulardan güçlüdür.
  • Uyku, geçici ölüm olarak da adlandırılır
  • Hastalık yüzünden gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler görsel rüya göremez; fakat aynı seviyede koku ve duyguları tecrübe ederler.
  • Yaklaşık bir insan ömrünün tahmini üçte birini, başka bir deyişle tahminen 75 yıllık bir hayatın 25 senesini uykuda geçirir.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha agresif duygular yaşarlar.
  • REM, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu yarı felç halidir. oynatılamaz.

Yasal Uyarı: "Rüyada yeşil mezar taşı görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.