Rüyada yeşil nane ekmek

Kemal Y.(27) - Kayseri sordu : "rüyada yeşil nane ekmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada yeşil nane ekmek, eli açık memura, yeminine bağlı olunacağına, sıcakkanlı yaşlı kimseye, fakirlikten kurtulmaya, sevdikleriyle sohbete, şana kavuşulacağına, mal varlığına gelecek berekete, arkadaşlık ilişkilerinde mutluluğa, beceri sahibi bir kimseye, sağlıklı hayata, güzel uğraşlara yorulur. Olumsuz anlamda iyi hali yitirmeye, sefalete, kötülükten emin olunacağına, mutsuz edici bir sorunla yüzyüze gelineceğine, üzüntü verecek durumla yüzyüze gelineceğine delalettir. Kimi rüya tabircileri şöyle dediler: Bu rüya mağlubiyetten sonra ulaştığı galibiyete, zorlukla birlikte beklediği daha çok kazanca, zahmetle birlikte gözlediği ganimete, umudunu yitirdikten sonra hasret duyduğu şerefe yorulmaktadır.

"Rüyada yeşil nane ekmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün anlamları ile ilgili merak ettikleriniz

rüyada yeşil nane ekmek
  • Uyku, kısa süreli ölüm olarak da adlandırılır
  • Hastalık yüzünden görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler görsel rüya göremez; fakat aynı aşamada ses ve maneviyatı hisseder.
  • Düşler kişinin iç dünyasının aynası olduğundan insana şahsına ait fikir ve hislerini tartması konusunda aracı olur.
  • Rüyalarda bir iç spiker bulunur. Daha önce gitmediğimiz yerlerin, tanımadığımız insanların adlarını söyler.
  • Bir çok hayvan ile gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Rüyalar alemi, geniş ve manevi bir alemdir.

Yasal Uyarı: "Rüyada yeşil nane ekmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.