Rüyada yeşil soda şişesi görmek

Mustafa L.(21) - Amerika sordu : "Selamın aleyküm, Sitenizi epeydir gün aşırı okuyorum. rüyada yeşil soda şişesi görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada yeşil soda şişesi görmek, yakın zamanda alınacak iyi havadise, maddi sıkıntılardan iyi duruma geçmeye, sevince kavuşmaya, alın teriyle elde edilen mala, aşk hayatının iyi gittiğine, verdiği sözünü tutacağına, parasal yükü olan tanıdıktan yakasını kurtarmaya, ticari kazancı yüksek atılımlar içinde bulunacağına, güvende yaşamaya, devlette makama çıkılacağına, faydalı işler yapacağına yorulmaktadır. Başka görüşlere göre de ticari sıkıntıya, korktuğundan emin olunacağına, huzuru yitirmeye, saklanansırların açığa dökülmesine, iş nedeniyle huzursuzluğa işarettir. Bazen de yorumcular şöyle dediler: Görülen rüya çektiği zorlukların sonunda kazandığı mala, zorlukların ardından özlediği mutluluğa, umudunu yitirdikten sonra özlediği itibarlı mertebeye, sıkıntıya düşerek kazandığı toplu mala delalettir.

"Rüyada yeşil soda şişesi görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın yorumları konusunda bilinmesi gerekenler

rüyada yeşil soda şişesi görmek
  • Rüyalarda sıklıkla hissedilen duygulardan biri tasadır. Olumsuz hisler olumlu duygulardan güçlüdür.
  • Belirli herhangi bir nesne görülen rüya, genellikle doğrudan o nesneyle alakalı değildir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Rüya tabiri yapılırken mutlak suretle, rüya sahibinin ruh halini, görülen rüyanın anlamını hesaba katmalı ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Kimi zaman açık olarak bazı zaman da kapalı biçimde gelecekte haberler alınır.
  • Rüya yorumu yapan kişinin kesinlikle rüyalarda görülenin tabirini bilmesi gerekmektedir.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı insanların yüzde 70i hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Rüya Yorumu yapan kişinin tüm eski tabirler hakkında bilgi sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • REM, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu bir nevi felç durumudur. Vücut kımıldatılamaz.

Yasal Uyarı: "Rüyada yeşil soda şişesi görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.