Rüyada yeşil yüzlü adam görmek

Zayre M.(23) - Ankara sordu : "iyi geceler, Yazdıklarınızı bir kaç gündür dikkatlice okudum. rüyada yeşil yüzlü adam görmek yorumlar mısınız? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada yeşil yüzlü adam görmek, güzel gelire, kazancın bereketli olacağına, büyük mertebeye ulaşılacağına, güvende hissetmeye, gönül ilişkisinin iyi olacağına, külfetsiz kazanılan mala, şana erişmeye, huzur bulmaya, taleplerin yerine geleceğine, sevince, becerikli bir kimseye delalet eder. Kimi zaman da ticaret nedeniyle sıkıntıya, üzüntüden kurtulamamaya, parasızlığa, üzülmeye, fena niyetli bir amir tarafından zarar görmeye yorulmaktadır. Farklı düşünen çağdaş ulemalar şöyle derler ki: Görülen rüya sıkıntıyla kavuştuğu rahata, sıkıntılarının sonunda elde ettiği beceriye, meşakkatle birlikte hasret duyduğu refaha, ümitsizlikten sonra hak edilen şöhrete yorulur.

"Rüyada yeşil yüzlü adam görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın anlamları ile ilgili en sık sorulanlar

rüyada yeşil yüzlü adam görmek
  • Rüya yorumlayan, mutlaka sonuçta rüyayı görenin ne derecede etki altında kalacağını göz önünde bulundurmalı, sinirsel sorunlara sebep olabilecek yorumlardan elinden geldiğince kaçınmalıdır.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka mezhepler, adetler, kültürler vs. bir çok etken konusunda tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Rüya Tabirleri alanında gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından farklı açıklamalar yapılmıştır.
  • Ortalama gece boyunca bir iki saat civarı rüya görülür.
  • Belirgin bir olay barındıran rüya, genellikle doğrudan o olayla ilgili olmayabilir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Rüya yorumunun rehber nitelikte olduğu mutlaka hatırlanmalı, göstergelere göre gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Zihnimiz hiç yoktan suratlar ortaya çıkaramaz. Rüyalarda karşılaşılan suratlar hayatımızda yüz yüze geldiğimiz ama anımsamadığımız suratlardır. Hepimiz hayatımız boyunca onbinlerce surat gördüğümüz için, rüyalarımızda da limitsiz surat yeteneğine sahibiz.
  • Rüya tabirleri ile ilgili acele edilmemelidir.

Yasal Uyarı: "Rüyada yeşil yüzlü adam görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.