Rüyada yeşil zümrüt görmek

Zülküf İ.(26) - Ağrı sordu : "rüyada yeşil zümrüt görmek yorumlar mısınız? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada yeşil zümrüt görmek, kısa sürede öğrenilecek hayırlı havadise, gönül ilişkilerinde tatmine, maddi zorluklardan sıyrılmaya, güzel kısmete, sevineceğine, külfetsiz elde edilen kazanca, hayırlı evlada, malın kazançlı olacağına, içten davranan yaşlı kişiye, yararlı uğraşlar yapacağına, bol kazanca delalettir. Bazen de fenalığını saklayan tanıdığa, ticari başarısızlığa, sefalete, sıkıntıya yaşantıya, sorumluluktan ötürü rahatsız olunacağına yorulmaktadır. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan rüya tabircileri şöyle derler ki: Bu rüya uzun bir bekleyişin sonunda ulaştığı toplu kazanca, çektiği zorlukların meyvesini alarak hak edilen mala, zahmetlerinin meyvesini alarak hasret duyduğu rahatlığa, zorlukların sonrasında kavuştuğu daha sağlıklı bir hayata delalet eder.

"Rüyada yeşil zümrüt görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların yorumu ile alakalı merak edilenler

rüyada yeşil zümrüt görmek
  • Görme engeli olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Günümüzde 25 yaşın altındaki insanların sadece yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bu değişikliğin nedenini siyah-beyaz televizyondan tam renkli görüntüye geçmemize ilişkilendiriyor.
  • İleri derecede psikolojik sorunları olan insanlar dışında herkes rüya görür. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Rüya yorumu ile ilgili acele edilmemelidir.
  • Kobay hayvanlar kullanılarak yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Rüya yorumcusunun 6. hissinin kuvvetli olması gereklidir.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların daha az sayıda ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüyalarda sıklıkla yaşanılan olgulardan biri korkudur. Olumsuz hisler olumlu hislerden güçlüdür.
  • Zihnimiz hiç yoktan simalar yaratamaz. Uykuda gördüğümüz simalar hayatımızda karşılaştığımız ama anımsamadığımız suratlardır. Her birimiz yaşantımız boyunca binlerce surat gördüğümüz için, rüyalarımızda da limitsiz yüz yeteneğine sahibiz.

Yasal Uyarı: "Rüyada yeşil zümrüt görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.