Rüyada yeşillik göl görmek

Siber H.(34) - İzmir sordu : "rüyada yeşillik göl görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada yeşillik göl görmek, sevince kavuşmaya, gelire gelecek fazlalığa, arkadaşlarıyla gülmeye, maddi külfeti bulunan tanımadığı birinden kurtulmaya, hüner sahibi bir insana, kolay kazanılan ganimete, yakında alınacak müjdeli değişimlere, zenginliğe, faydalı uğraşlar ile meşgul olacağına, imrenilen bir kazanca, ulaşılan kuvvet sahibi olmaya yorulur. Aynı zamanda sıhhatin bozulacağına, parasal probleme, fakirliğe, rahatının bozulacağına, iş kaynaklı sıkıntıya yorulur. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya yorumcuları şöyle derler ki: Bu zorlukların ardından kavuştuğu başarıya, zorlukla kavuştuğu itibara, zorluklarla mücadele ederek kavuştuğu güce, sıkıntıları aşarak özlediği servete delalettir.

"Rüyada yeşillik göl görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin anlamları hakkında bunları biliyor muydunuz

rüyada yeşillik göl görmek
  • Rüya yorumcusunun maneviyatının kuvvetli olması şarttır.
  • Bilimsel araştırmalar insanların ortalama 1/4ünün rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din alimleri tarafından iletilmiştir ve hala geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu bir nevi felç halidir. Vücut kımıldatılamaz.
  • Rüya Tabirleri uyurken bireyin bilinç altından gelen mesajlar ile ilgilenir.
  • Beynimiz vücudumuzun o sırada hissettiği şeyleri rüyalarda karıştırabilir.

Yasal Uyarı: "Rüyada yeşillik göl görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.