Rüyada yeşillik su görmek

Bayram Y.(39) - Diyarbakır sordu : "rüyada yeşillik su görmek açıklayabilir misiniz? Başarılarınızın devamını dilerim"

Rüyada yeşillik su görmek, mutlu zamanlara, finansal külfeti bulunan dosttan uzak durmaya, hayırlı uğraşlara, zahmetsiz elde edilen servete, mala gelecek artışa, mutlu olmaya, güvende yaşamaya, zenginliğe, verdiği söze bağlı kalacağına, istenilen güce ulaşmaya, bir kaç gün içinde alınacak mutlu edici havadise yorulmaktadır. Hoşnutsuz yorum olarak da kederden kurtulamamaya, fakirliğe, fenalığını saklayan kimseye, korkuya gerçekleşmesine, can sıkıcı bir hale düşmeye yorulur. Geniş bir çerçeveden bakan rüya ilminde önde gelenler şöyle dediler ki: Görülen rüya sıkıntıları aşarak özlediği daha iyi bir hayata, zorluklarla mücadele ederek kavuştuğu feraha, zorlukla düşlediği saygınlığa, sıkıntılarının sonunda istediği ticari kazanca işarettir.

"Rüyada yeşillik su görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların tabir edilmesi konusunda bilinmeyenler

rüyada yeşillik su görmek
  • Rüya yorumlayanın altıncı hissinin güçlü olması gereklidir.
  • Ortalama bir kişinin yaşamının ortalama 3te 1ini, diğer bir deyişle ortalama yetmişbeş senelik bir yaşamın 25 yılını uykuda geçirir.
  • Rüyada bir iç ses vardır. Tanımadığımız yerlerin, tanımadığımız kimselerin isimlerini bildirir.
  • REM, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu bir nevi felç halidir. hareket edemez.
  • Beynimiz duyularımızın o sırada duyduğu olguları rüyalarımızla karıştırabilir.
  • Kimi zaman net olarak bazı zaman da dolaylı olarak geleceğe dair haberler alınır.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka dinler, örfler, toplumsal ananeler vb. pek çok parametre konusunda tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların az ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.

Yasal Uyarı: "Rüyada yeşillik su görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.