Rüyada yıkanmak ne

Ramazan S.(37) - İzmir sordu : "Bulamadığım neredeyse tüm tabirler sitenizde bulunuyor ama rüyada yıkanmak ne açıklayabilir misiniz? "

Rüyada yıkanmak ne, yararlı işler ile meşgul olacağına, kazanılan servete, yüksek kısmete, isteklerin hayata geçeceğine, istenilen bir birlikteliğe, işyerinde terfiye, sevenleriyle birlikte mutlu olmaya, sevince, eli açık kimseye, maddi zorluklardan kurtulmaya, gönül ilişkisinin yolunda olduğuna delalet eder. Bazen de zarar görmeye, zorluğa düşmeye, kıymet kaybetmeye, anlayışsız bir akrabaya, parasal probleme işarettir. Geniş bir çerçeveden bakan rüya tabircileri şöyle dediler ki: Bu cefa çektikten sonra hak ettiği kazanca, umudunu yitirdikten sonra özlediği onura, uğraşarak ulaştığı feraha, zorlukla birlikte hasret duyduğu toplu mala delalet eder.

"Rüyada yıkanmak ne" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın taşıdığı mesajlar konusunda bilinmeyenler

rüyada yıkanmak ne
  • Belirli herhangi bir nesne içeren rüya, genellikle doğrudan o nesneyle alakalı olmayabilir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Rüya tabiri yapan kişinin kesinlikle rüyanın tabirini bilmesi gerekmektedir.
  • Zihnimiz bedenimizin gerçekten duyduğu şeyleri rüyalarda karıştırabilir.
  • Rüya Yorumları konusunda gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından çeşitli açıklamalar getirilmiştir.
  • İleri derecede psikolojik sorunları bulunan insanlar dışında her birey rüya görür. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Rüya yorumunun kılavuz olduğu mutlak suretle hesaba katılmalı, işaretlere dayanarak gerekli önlemler alınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada yıkanmak ne" yazısı izinsiz kopyalanamaz.