Rüyada yıkanmak

Merve N.(46) - Ankara sordu : "Hayırlı sabahlar; Rüya yorumlarınızı birkaç haftadır beğenerek takip ediyorum. rüyada yıkanmak yorumlar mısınız? "

Rüyada yıkanmak, fakirlikten iyi duruma geçmeye, bol kısmete, istenilen kuvvet sahibi olmaya, hayallerin hayata geçeceğine, alın teriyle kazanılan servete, getirili atılım yapacağına, iyi geleceğe, vefalı evlada, feraha, sevince kavuşmaya, akrabalarla sohbete yorulur. Nadiren de kötü bir durumla yüzyüze gelineceğine, korkulanın başına gelmesine, mesuliyetten ötürü mağdur olmaya, sağlığın yitirileceğine, iş sebebiyle üzüntüye yorulur. Bazen de yorumcular şöyle yorumlarlar: Bu rüya zahmetle ulaştığı temiz kazanca, zorlanarak beklediği rahatlığa, kaybettikten sonra hasret duyduğu rahata, meşakkatle birlikte hak ettiği iyiliğe yorulmaktadır.

"Rüyada yıkanmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların yorumu ile alakalı bilinmesi gerekenler

rüyada yıkanmak
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu yarı felç halidir. Vücut kımıldatılamaz.
  • Rüyalarda en sık yaşanılan duygulardan biri kaygıdır. Negatif duygular olumlu hislerden daha sık görülür.
  • Düş diye adlandırılan olgu, uykuda görülen tuhaf hallerdir
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların kısa ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüya yorumcusu, kesinlikle sonuçta rüyayı görenin nasıl etkileneceğini hesaba katmalı, ruhsal problemlere neden olacak tabirlerden zorunlu kalmadıkça kaçınmalıdır.
  • Beynimiz hiç yoktan yüzler yaratamaz. Rüyalarda karşılaşılan simalar hayatımızda karşılaştığımız fakat anımsamadığımız suratlardır. Hepimiz yaşantımız sırasında çok sayıda sima gördüğümüz için, rüyalarımızda da sınırsız görme yeteneğine sahibiz.
  • Zihnimiz vücudumuzun gerçekten duyduğu şeyleri rüyalarda birleştirebilir.
  • Rüya Tabiri konusunda gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından çeşitli tanımlamalar getirilmiştir.

Yasal Uyarı: "Rüyada yıkanmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.