Rüyada yılan başı kesmek

Mernuş V.(32) - Almanya sordu : "Aradığım nerdeyse tüm rüyalar burada bulunuyor fakat rüyada yılan başı kesmek yorumlar mısınız? "

Rüyada yılan başı kesmek, hoşsohbet genç yabancıya, kazançlı işler içinde bulunacağına, aşk hayatında başarıya, faydalı işler gerçekleştireceğine, problemlerden arınmış bir hayatı olacağına, gönül ilişkisinin iyi gittiğine, yağmura, bol talihe, emniyette kalmaya, kısa zamanda öğrenilecek mutlu edici değişimlere, becerili bir insana işarettir. Olumsuz anlamda hilekar bir kimseye, sıkıntılı hayata, istenmeyen bir sorunla yüzyüze gelineceğine, korkulanın gerçekleşmesine, ticaret alanında zarara delalettir. Kimi yorumcular şöyle derler ki: Bu rüya çektiği sıkıntıların meyvesini alarak hayalini kurduğu şerefe, meşakkatle beklediği müjdeye, meşakkatle birlikte kavuştuğu refaha, yardım alarak gözlediği daha sağlıklı bir hayata yorulur.

"Rüyada yılan başı kesmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin analizleri ile alakalı en sık sorulanlar

rüyada yılan başı kesmek
  • Uykuda en sık hissedilen olgulardan biri kuşkudur. Negatif hisler pozitif duygulardan daha sık görülür.
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Hastalık yüzünden görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler görsel rüya göremez; lakin aynı aşamada ses ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Rüya Tabirleri uykuda insanın bilinç altındaki mesajları yorumlar.
  • Bazı zaman net olarak kimi zaman da kapalı biçimde gelecekle ilgili haberler görülür.
  • Uyandıktan 10 dk. geçince yüzde 90ını unutmuş oluruz.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla düş görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü insanların büyük çoğunluğu erkektir. Kadında bu oran eşittir.

Yasal Uyarı: "Rüyada yılan başı kesmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.