Rüyada yılan kesmek öldürmek

Cihan B.(30) - Hatay sordu : "Yazdıklarınızı bir kaç zamandır gün aşırı okudum. rüyada yılan kesmek öldürmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada yılan kesmek öldürmek, maddiyata gelecek berekete, yeminin tutulacağına, sorunlardan arınmış bir hayat süreceğine, faydalı uğraşlara gireceğine, salih arkadaşa, planların yerine geleceğine, hayırlı işler ile meşgul olacağına, sağlıklı hayata, bir kaç gün içinde öğrenilecek sevindirici değişimlere, beceri sahibi bir kimseye, büyük güce ulaşmaya yorulmaktadır. Ender olarak da kötü niyetli insan eliyle fenalık görmeye, üzülmeye, ferahının bozulacağına, sorumluluktan ötürü rahatsız olunacağına, maddi probleme yorulur. Bir takım rüya tabircileri dediler ki: Bu zahmet çekerek hak edilen huzura, zorlanarak hasret duyduğu yüksek mertebeye, meşakkatle birlikte beklediği az olan kazancının artacağına, zorluklarla mücadele ederek hasret duyduğu güce işaret eder.

"Rüyada yılan kesmek öldürmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın tabiri ile alakalı merak ettikleriniz

rüyada yılan kesmek öldürmek
  • Rüya tabiri yapılırken kati suretle, rüya sahibinin ruh halini, rüyanın anlamını irdelemeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Erkekler rüyalarında daha kavgacı duygular tecrübe ederler.
  • Rüyalar insanın iç dünyasının yansıması olduğu için kişiye kendi düşünce ve duygularını tartması konusunda öncülük eder.
  • Rüya Yorumu konusunda gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından farklı açıklamalar getirilmiştir.
  • Araştırmalar rüya görenlerin ortalama %25inin rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Düş diye adlandırılan şey, uykuda yaşanan belirsiz durumlardır

Yasal Uyarı: "Rüyada yılan kesmek öldürmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.