Rüyada yılan kesmek

Okter P.(23) - Antalya sordu : "rüyadanegörmeki bir süredir dikkatlice inceledim. rüyada yılan kesmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada yılan kesmek, ilişkisinin yolunda olduğuna, iyi sağlığını muhafaza etmeye, sevince kavuşulacağına, imrenilen kuvvet sahibi olmaya, güvenli hissetmeye, becerili bir kişiye, feraha kavuşmaya, büyük makama ulaşacağına, akrabalarla iyi geçinmeye, kazanılan mala, dingin bir hayat süreceğine işarettir. Ayrıca mesuliyetten dolayı mağdur olunacağına, fenalığını göstermeyen amire, hoşnutsuz bir vaziyete düşmeye, ticaret alanında kayba, yalancı kişiye işarettir. Farklı bir açıdan yaklaşan tabirciler şöyle tabir ederler: Görülen rüya zamanla umduğu iyi bir geleceğe, uğraş vererek ümit ettiği sevince, cefa çekerek umduğu ganimete, zorlukla birlikte hak edilen müjdeye delalet eder.

"Rüyada yılan kesmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın yorumları hakkında bilinmesi gerekenler

rüyada yılan kesmek
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların kısa ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Yaklaşık bir gecede iki saate yakın rüya görürüz.
  • Rüya Yorumları konusunda gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından farklı tanımlamalar getirilmiştir.
  • Rüya Tabiri uykuda kişinin bilinç altından gelen mesajlar ile ilgilenir.
  • Ortalama bir insan hayatının ortalama üçte birini, diğer bir tabirle yaklaşık yetmişbeş yıllık bir ömrün 25 yılını uykuda geçirir.
  • Gözleri gören kimselerin 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. Eski bir araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Bugün 25 yaşın altındaki kimselerin sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Güncel bahsi geçen değişimin nedenini renksiz filmden tam renkli elektronik cihazlara geçmemize ilişkilendiriyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada yılan kesmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.