Rüyada yılan kuyruğunu kesmek

Tuna Ş.(28) - İstanbul sordu : "iyi akşamlar. Web sitenizi epeydir yakından inceliyorum. rüyada yılan kuyruğunu kesmek açıklar mısınız? "

Rüyada yılan kuyruğunu kesmek, salih çocuğa, mutlu olmaya, güvende kalmaya, bol talihe, bir kaç hafta içinde duyulacak sevindirici değişimlere, kuvvete, sözlerin tutulacağına, kazancın hayırlı olacağına, ilişkisinin yolunda olduğuna, sevince erişileceğine, dünyalığa gelecek fazlalığa işarettir. Bazen de huzuru kaybetmeye, acımasız bir tanıdığa, mutsuz edici bir olayla yüzleşileceğine, rahatının kaçacağına, yalancı bir amire delalettir. Farklı bir açıdan bakan alimler derler ki: Bu bir kişiden yardım isteyerek özlediği iyiliğe, zorlukla birlikte hasret duyduğu şerefe, çektiği zorlukların meyvesini alarak hasret duyduğu zenginliğe, sıkıntılara göğüs gererek kazandığı temiz rızka delalet eder.

"Rüyada yılan kuyruğunu kesmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın yorumu ile ilgili bunları biliyor muydunuz

rüyada yılan kuyruğunu kesmek
  • Rüyada bir iç spiker bulunur. Daha önce görmediğimiz ülkelerin, bilmediğimiz kişilerin adlarını söyler.
  • Rüya yorumu yapan kişinin kati suretle rüyalarda görülenin manasını bilmesi icap eder.
  • Hastalık yüzünden görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler görsel rüya göremez; lakin yakın seviyede dokunma ve duyguları tecrübe ederler.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü insanların büyük çoğunluğu erkektir. Kadında bu oran eşittir.
  • Rüya tabiri yapan kişinin maneviyatının kuvvetli olması gerekir.
  • Ortalama olarak bir uyku süresinde bir iki saat civarı rüya görürüz.
  • Beynimiz kendiliğinden simalar yaratamaz. Uykuda görülen simalar yaşamımızda karşılaştığımız ama anımsamadığımız simalardır. Hepimiz ömrümüz boyunca binlerce surat gördüğümüz için, rüyalarımızda da sınırsız görme becerisine sahibiz.

Yasal Uyarı: "Rüyada yılan kuyruğunu kesmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.