Rüyada yılanın başını ezdiğini görmek

Merve B.(22) - Gümüşhane sordu : "Hayırlı akşamlar, Dün sorduğum rüyayı gördüm. rüyada yılanın başını ezdiğini görmek açıklar mısınız? "

Rüyada yılanın başını ezdiğini görmek, temiz servete, güzel gelire, duygusal yükü olan akrabadan uzak durulacağına, büyük güç sahibi olmaya, faydalı işler yapacağına, düşkünlükten kurtulmaya, akrabalarla birlikte mutlu olmaya, sıkıntı çekmeden kazanılan servete, yararlı işler ile meşgul olacağına, bonkör insana, paraya gelecek bolluğa işaret eder. Kimi zaman da korkulanın olmasına, kıymet düşmesine, düşmanlığını göstermeyen dosta, ticari başarısızlığa, hilekar bir kişiye işaret eder. Kimi zaman da rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle derler: Kişinin gördüğü rüya zorlukları aşarak hak edilen az olan kazancının artacağına, uğraşarak hak ettiği sevince, sıkıntıları aşarak hayalini kurduğu kazanca, zorlukların sonrasında düşlediği hayra işarettir.

"Rüyada yılanın başını ezdiğini görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın tabiri hakkında bilmedikleriniz

rüyada yılanın başını ezdiğini görmek
  • Rüya yorumu yapan kişinin mutlak suretle rüyalarda görülenin manasını bilmesi gerekmektedir.
  • Tahminen bir bireyin ömrünün tahmini 3te 1ini, başka bir tabirle tahminen yetmişbeş yıllık bir ömrün 25 senesini uykuda tüketir.
  • Rüya tabircisi, mutlaka takva, adetler, toplumsal ananeler gibi pek çok etken ile ilgili bilgi sahibi olmalıdır.
  • Rüya Yorumu uykuda bireyin bilinç altındaki mesajları yorumlar.
  • Rüya tabirleri mutlaka hayra yorulmalıdır.
  • Rahatsızlık yüzünden gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler görsel rüya göremez; ancak aynı aşamada koku ve duyguları hisseder.
  • Rüyalar alemi, geniş ve manevi bir dünyadır.

Yasal Uyarı: "Rüyada yılanın başını ezdiğini görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.