Rüyada yılanın başını kopardığını görmek

Nurbanu Ç.(37) - Eskişehir sordu : "Yorumlarınızı birkaç zamandır dikkatlice takip ediyorum. rüyada yılanın başını kopardığını görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada yılanın başını kopardığını görmek, zengin insana, eşiyle eğlenmeye, maddi zorluklardan feraha çıkmaya, mutlu günlere, şöhrete kavuşmaya, alın teriyle elde edilen ziynete, ferahlığa, devlette makama çıkılacağına, hayırlı işler yapacağına, mutluluğa kavuşmaya, duygusal külfeti olan tanıdığı birinden uzaklaşmaya delalet eder. Bir diğer yoruma göre de ticaret nedeniyle üzüntüye, sorumluluktan ötürü rahatsız olunacağına, üzülmeye, anlayışsız bir yöneticiye, kötü niyetli bir yabancı eliyle zarar görmeye delalet eder. Bazı durumlar için de çağdaş ulemalar şöyle dediler ki: Bu rüya zorluklara göğüs gererek özlediği hayra, meşakkatle kavuştuğu büyük güce, cefa çektikten sonra ulaştığı daha sağlıklı bir hayata, meşakkatle birlikte ulaştığı ferahlığa delalet eder.

"Rüyada yılanın başını kopardığını görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın yorumu ile ilgili merak ettikleriniz

rüyada yılanın başını kopardığını görmek
  • Rüyalarda en çok yaşanılan duygulardan biri kaygıdır. Negatif duygular pozitif hislerden güçlüdür.
  • Görme engeli olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. Eski bir araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş insanların sadece yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bahsi geçen değişimin nedenini siyah-beyaz filmden renkli elektronik cihazlara geçmemize bağlıyor.
  • Düş diye adlandırılan olgu, uykuda yaşanan tuhaf hallerdir
  • Araştırmalar insanların ortalama 1/4ünün rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüya Yorumları yapan bireyin tüm geçmiş yorumlar konusunda bilgi sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Rüyalar mutlak suretle hayra yorulmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada yılanın başını kopardığını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.